Wegatletiek/Loopgroepen

We hebben er een looptrainer niveau 3 bij

Zaterdag 20 mei heeft Ingeborg van den Heuvel  overtuigend haar praktijkexamen goed uitgevoerd en hiermede haar certificaat Basis looptrainer niveau 3 (BLT3) behaald.

De cursus startte op 12 november 2022 en omvatte 6 workshops op de zaterd

Ingeborg met steun en toeverlaat, echtgenoot Willem

ag en minimaal 6 oefentrainingen bij een groep. De cursus vraagt veel zelfstandig b

 

estuderen en uitvoeren van opdrachten. Gelukkig konden de oefentrainingen bij haar eigen groep, C-groep Langepad, plaats vinden, dat scheelt iets.

Na een goede beoordeling van het portfolio, de uitwerkingen van de verschillende opdrachten, oefentrainingen, cursus sociale veiligheid etc., mocht er worden deelgenomen aan het praktijkexamen. Hierbij moet er worden aangetoond of je als zelfstandige trainer een groep op een verantwoorde en veilige wijze training kan geven. En zoals verwacht heeft Ingeborg dat uitstekend gedaan. De groep heeft Ingeborg overladen met cadeaus vooral uit waardering voor haar inzet.

Het bestuur is blij met enthousiaste en inhoudelijk goede trainers en feliciteert Ingeborg van harte met haar certificaat.