BaanatletiekJeugdLocaties

Waardevolle bijscholing voor jeugdtrainers op donderdag 14 november

Op donderdagavond 14 november volgden onze jeugdtrainers een interne bijscholing op ons eigen complex. Onder leiding van hoofdtrainer Brendan Troost werden de uitgangspunten van onze jeugdopleiding doorgenomen en enkele aanscherpingen gepresenteerd (zie bijlage). Daarna namen de trainers deel aan drie workshops: Frank Vermeulen van Rotterdam Sport Support ging aan de slag met de vier inzichten van het trainerschap (structureren, individueel aandacht geven, stimuleren en regie overdragen) en hoe deze inzichten te vertalen naar de training, opdat een positief leerklimaat ontstaat. Frank van Leeuwen liet de trainers veel nieuwe oefenstof voor het werpen ervaren en hoe dit zodanig te organiseren dat onze atleten voldoende bewegen, leren en uitgedaagd worden. Brendan Troost liet de trainers aan de slag gaan met de vier uitgangspunten van een goede training (differentiëren, beleveren, verbeteren, intensiveren) en hoe deze uitgangspunten te verwerken in een sprint-horden training. Bedankt alle trainers en workshopleiders! We blijven werken aan de kwaliteit van onze opleiding om al onze sporters een prettige leeromgeving te bieden binnen Rotterdam Atletiek!

Presentatie bijscholing (14 november 2019)